Kontakt:

tel.: 665 051 588

biuro@dm-ekobud.eu

Adres:
ul. Urbanowicka 8
43-100 Tychy

Zbuduj z nami Twójwymarzony dom!

PROJEKTY Z DOFINANSOWANIEM MDM

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Dofinansowanie wkładu własnego może zostać udzielone nabywcy, który wcześniej nigdy nie był właścicielem lokalu mieszkalnego ani budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Aby skorzystać z programu „Mieszkanie dla młodych” należy również spełnić warunki dotyczące wielkości powierzchni użytkowej nowego mieszkania bądź domu. I tak powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego nie może przekraczać 75 m2, a domu jednorodzinnego - 100 m2. W przypadku, gdy nabywca wychowuje co najmniej trójkę dzieci powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego nie może przekraczać 85 m2, a domu jednorodzinnego - 110 m2.

Szczegółowe informacje, kalkulator MDM oraz listę banków, które przystąpiły do programu znajdą Państwo tutaj.: MDM - KLIKNIJ

Przykładowe projekty z dofinansowaniem MDM

Z7 D Stan Deweloperski bez dotacji od 180 000 zł brutto 8% vat DOTACJA MDM
Z71 D Stan Deweloperski bez dotacji od 189 000 zł brutto 8% vat DOTACJA MDM

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.